BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA 23 202 032

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet telefona nr.
Invalid Input

MAKSĀTNESPĒJA

Maksātnespējas process ir ļoti noderīgs juridisks "paņēmiens" mūsdienu Latvijā, ja esi nonācis parādu gūstā. Sniegsim bezmaksas konsultāciju visiem interesentiem, pacietīgi paskaidrojot visus maksātnespējas priekšnosacījumus, posmus, termiņus un izmaksas. (Svarīgi- Parādu apjomam jāpārsniedz 5000 eiro)

Uzzināt vairāk

PALĪDZĪBA APSAIMNIEKOTĀJIEM

Viens no mūsu juristu lepnumiem ir biroja sadarbība ar biedrībām un komersantiem, kas apsaimnieko savas ēkas. Mūsu juristi ar ilggadēju pieredzi specifiskajos apsaimniekošanas jautājumos ar prieku palīdz risināt visas šīs nozares pamatproblēmas

Uzzināt vairāk

PARĀDU PIEDZIŅA

Pārādu piedziņa no saviem debitoriem ir īpaši aktuāla problēma komersantiem. Mūsu biroja speciālisti labi pārzin visas šīs situācijas nianses mūsdienu Latvijā, sniedzot plašu pakalpojumu spektru. Cīņā par klienta interesēm veicam visus nepieciešamos darbus, sākot ar brīdinājumu sagatavošanu un beidzot ar pārstāvību tiesā.

Uzzināt vairāk

ĢIMENES TIESĪBAS

Palīdzēsim ar nepatīkamo laulības šķiršanas procesu visos tā posmos, kā arī bērnu uzturlīdzekļu piedziņu. No nākotnes strīdiem ļaus izvairīties rūpīgi un taisnīgi sastādīts laulības līgums.

Uzzināt vairāk

UZŅĒMUMU APKALPOŠANA

Visu veidu juridiskā palīdzība uzņēmumiem, tajā skaitā: SIA dibināšana, izmaiņas uzņēmumu reģistrā vai uzņēmuma likvidācijas process. Ja algot savu juristu kā darbinieku Jūsu uzņēmumam ir nerentabli, mūsu birojs piedāvā arī pilnīgu komersantu juridisko apkalpošanu ārštata jurista formā par Jums pieņemām cenām. Piemeklējam individuālus risinājumus katram klientam.

Uzzināt vairāk

LĪGUMU VEIDOŠANA

Piedāvājam jebkura veida līguma veidošanu un rediģēšanu, tajā skaitā: pirkuma līgumi, nomas līgumi, mantojuma līgumi un laulības līgumi. Palīdzēsim smagajā līgumu saskaņošas posmā ar otru pusi, panākot izdevīgākos noteikumus tieši mūsu klientam.

Uzzināt vairāk