JURIDISKO PERSONU APKALPOŠANA

Mūsu birojs piedāvā ātrus un mūsdienīgus risinājumus komerctiesību jautājumos, pastāvīgajiem klientiem piedāvājot ievērojamas atlaides.

Mūsu pakalpojumi

Pakalpojumu klāstā cita starp ietilpst:

Dokumenti

Dokumentu sagatavošana sabiedrību dibināšanai un darbības nodrošināšanai

Reģistrācija

Reģistrācija un nepieciešamās izmaiņas Uzņēmumu reģistrā

Līgumi

Dažādu līgumu un vienošanās sagatavošana, pārbaude un labošana

Likvidācija

Sabiedrības likvidācijas procesa nodrošināšana un citu ar komerctiesībām saistītu jautājumu risināšana
Mūsu juristu birojs ne tikai palīdz klientiem veikt visas formalitātes, lai sekmīgi nodrošinātu uzņēmējdarbības veikšanu, bet arī sniedz konsultācijas ikdienā

DARĪJUMI AR PAMAT KAPITĀLA DAĻĀM

Mūsu birojs nodrošina juridisko palīdzību sabiedrību atsavināšanas darījumos – gan darījuma juridisko izpēti un risku izvērtēšanu, gan dokumentācijas sagatavošanu. Tāpat tiek nodrošināta arī sabiedrību dalībnieku un akcionāru interešu pārstāvība. Aicinām uzticēt komercsabiedrību pārdošanu vai pirkšanu mūsu biroja juristiem, lai darījumi ar pamatkapitāla daļām radītu mazāk raizes.

KONSULTĀCIJAS

Uzņēmējdarbība ir saistīta ar apjomīgu formalitāšu veikšanu, kas aizņem ne tikai daudz laika, bet arī daudz enerģijas. Mūsu birojs ne tikai palīdz klientiem veikt visas formalitātes, lai sekmīgi nodrošinātu uzņēmējdarbības veikšanu, bet arī sniedz konsultācijas ikdienā. Gan kā racionālāk organizēt uzņēmuma juridiskos jautājumus, gan par darba tiesībām un darba aizsardzības prasībām.