KĀDAS IR MAKSĀTNESPĒJAS PRIEKŠROCĪBAS?

Ja esat nonākuši lielu parādu gūstā, izeju no situācijas nemaz vairs nav tik daudz - 1. Jūs var mēģināt turpināt maksāt milzīgos kredītu procentus līdz brīdim, kad saprotat, ka neatliek naudas pat ēdienam vai mājoklim. 2. Nevarot vairs turpināt maksāt, ar bažām gaidīt piedziņas procesu un maksāt tiesu izpildītājiem. 3. Iziet maksātnespējas procesu.

MŪSU BIROJS UN MAKSĀTNESPĒJA.

Ja Jūsu privātās parādsaistības pārsniedz 5000 eiro, ir vērts apsvērt maksātnespējas procesu, lai no pārmērīgā parādu gūsta izkļūtu. Mūsu biroja juristi specializējas maksātnespējas jautājumos, tāpēc uzkrāta liela pieredze tieši darbā, kas saistīts ar sagatavošanos maksātnespējas procesam, kā arī palīdzību veiksmīgai procesa uzsākšanai un pabeigšanai.

Individuāli un rūpīgi pieejam katrai mūsu klienta problēmai, meklējot oriģinālus risinājumus pat visneparastākajos gadījumos. Un pateicoties šai attieksmei pret darbu, lepojamies ar faktu, ka visiem klientiem, kuri iesnieguši mūsu sagatavotos maksātnespējas pieteikumus, maksātnespējas process ir uzsākts. Mūsu mērķis ir saglabāt šo izcilo rādītāju arī nākotnē.

Parāda apjoms

Parāda apjoms vairs neaug

Bankas konts

Jūsu konts netiek bloķēts

Saglabājas ienākumi

Jūs saglabājat lielāko daļu algas

Ierobežots termiņš

Ierobežots termiņš, pēc kura no parādiem esat brīvs pavisam
Visiem klientiem, kuri iesnieguši mūsu sagatavotos maksatnespējas pieteikumus, maksātnespējas process ir uzsākts. Mūsu mērķis ir saglabāt šo izcilo rādītāju.

Kādēļ maksātnespējas variants jums ir labāks par piedziņu?

Ja pret jums vērš parādu piedziņu (maksātnespēju NEVEICAT). Pirmkārt, kad jūsu parāds nonāks pie parādu piedzinējiem un vēlāk arī tiesā, jūsu parāda apjoms nozīmīgi pieaugs. Klāt tiks pieskaitīti piedzinēju izdevumi, visi iespējamie procenti un sodi. Pēc tiesas arī zvērināta tiesu izpildītāja izdevumi utt. Jūsu parāds var nekontrolējami pieaugt. Otrkārt, zvērināts tiesu izpildītājs visbiežāk bloķēs jūsu kontus, kas rada lielas neērtības jūsu ikdienas dzīvē. Treškārt, ja jūsu parāda apjoms ir liels, no jūsu algas tiks atvilkts viss iespējamais, atstājot vien iztikas minimumu. Ceturtkārt, jūsu nu jau palielinātais parāds jums būs jāapmaksā līdz pēdējam centam, tātad tīri teorētiski jūs to varat maksāt visu atlikušo mūžu.
Savukārt, izmantojot maksātnespējas procesu: 1. Parāda apjoms vairs neaug, tiek ņemtas vērā summas bez kavējuma procentiem. 2. Jūsu konts netiks bloķēts. 3. Jūs saglabāsiet vismaz divas trešdaļas algas 4. Salīdzinoši nelielie maksājumi būs jāveic tikai kontrolētu laika periodu. Visbiežāk, pie vidējiem parādiem, tie ir 6-12 mēneši.

PROCESA IZMAKSAS UN TERMIŅI

Ar prieku varam paziņot, ka pirmo konsultāciju maksātnespējas jautājumos mūsu birojs piedāvā PAR BRĪVU. Tātad lai precīzi noskaidrotu, ko tieši nozīmē maksātnespējas process, un vai tas piemērots Jums, nav jāiztērē ne centa. Konkrētās maksātnespējas procesa izmaksas, kā arī tā termiņi atkarīgi no vairākiem faktoriem. Piemēram, jūsu parāda apjums, jūsu alga u.c. Lai precizētu izmaksu summu un termiņus, aicinām izmantot bezmaksas konsultāciju mūsu birojā.