Privātuma politika

Uzņēmumā SIA Maksātnespējas mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu personas datus.

Mēs apsolām, ka mēs:

  • aizsargāsim Jūsu personas datus;
  • vienmēr precīzi izskaidrosim, kādus personas datus mēs apkopojam;
  • nekad nenodosim vai nepārdosim Jūsu personas datus trešajām pusēm bez Jūsu piekrišanas;
  • ievērosim visus attiecīgos datu aizsardzības likumus un regulas.
IEVADS

SIA Maksātnespējas rūpējas par to, lai sargātu Jūsu privātumu un aizsargātu Jūsu personas datus. Šī privātuma politika attiecas uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo SIA Maksātnespējas, vienotais reģistrācijas numurs 40103884520, Kuģu iela 11, Rīga, LV 1048 (Mēs, Mūs, Mūsu vai Mums).

JŪSU PIEKRIŠANA ŠAI PRIVĀTUMA POLITIKAI

Nododot mums savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat politikas noteikumiem, lūdzam, neiesniegt savus personas datus apstrādei.

INFORMĀCIJA, KURU PAR JUMS APKOPOJAM

Šajā Privātuma politikā ar „personas datiem” jāsaprot informācija vai informācijas fragmenti, kas saistīti ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu ļaut tieši vai netieši Jūs identificēt. Mēs varam apkopot personas datus par Jums no dažādiem avotiem, ieskaitot personas datu apkopošanu: (i) tieši no Jums; (ii) kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu www.maksatnespejas.lv (Vietni) un (iii) no citiem avotiem.

PERSONAS DATI, KURUS APKOPOJAM TIEŠI NO JUMS

Mēs varam apkopot personas datus no Jums tieši, kad Jūs sniedzat Mums personas datus, lai reģistrētos Mūsu Facebook anketā, lai reģistrētos, piedalītos izlozēs vai konkursos, saņemtu informāciju vai sūtījumus, lietotu www.maksatnespejas.lv lietotnes, iegādātos no Mums pakalpojumu, veiktu aptauju vai pētījumu, atstātu komentāru, uzdotu jautājumu, sazinātos ar Mums, pieteiktos darbā, iesniegtu sūdzību vai citos nolūkos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka neapkoposim personas datus par Jums, ja vien nesniegsiet šo informāciju brīvprātīgi. Dati, kurus Mēs varētu apkopot tieši no Jums: • vārds, uzvārds • e-pasta adrese; • tālruņa numurs; • dzimšanas datums; • dzimums;

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONAS DATUS

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam. Mēs varam izmantot Jūsu personas datus sekojošiem mērķiem: • lai sazinātos ar Jums telefoniski; • lai apstrādātu Jūsu pieteikumus un iesniegumus; • lai sniegtu pakalpojumus; • lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem vai komentāriem; • lai sūtītu Jums informāciju; • lai veiktu analītiskus un tirgus pētījumus; • lai analizētu Mūsu reklāmu efektivitāti; • lai veiktu tiešsaistes uzvedības analīzi. Mēs varam papildināt Jūsu sniegtos personas datus ar citu Mūsu rīcībā esošu informāciju.

MĀRKETINGA ZIŅOJUMI

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam, Mēs varam Jums sūtīt pa pastu, e-pastu vai SMS informāciju par pakalpojumiem, speciāliem piedāvājumiem, akcijām un citu informāciju, ko uzskatām par Jūs interesējošu, balstoties uz Jūsu iepriekš sniegto informāciju. Laiku pa laikam Mēs arī varam ar Jums sazināties klientu aptaujas nolūkos. Jūs varat atteikties no šādas informācijas saņemšanas jebkurā laikā sazinoties ar klientu servisa centru [e-pasta adrese: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.].

JŪSU INFORMĀCIJAS APSTRĀDE

Ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, informācijas apstrādes nolūkos, Mēs varam nodot Jūsu personas datus citām kompānijām un trešajām pusēm, kas tieši atbalsta Mūsu pārdošanas veicināšanas aktivitātes un Vietnes administrēšanu. Mēs varam izmantot trešās puses, lai palīdzētu Mums apstrādāt un analizēt Jūsu personisko informāciju, sniegtu Mums izpratni par to, ko varam darīt, lai uzlabotu Mūsu pakalpojumus, un lai kontrolētu konkrētas mārketinga kampaņas vai pārdošanas veicināšanas efektivitāti. Nevienam no trešajām pusēm Mēs nedosim atļauju izmantot Jūsu personas datus jebkurā citā veidā un pieprasīsim veikt Jūsu personas datu aizsardzības pasākumus. Ņemiet vērā, ka Mums var rasties nepieciešamība atklāt Jūsu personas datus, ja to nosaka spēkā esošie likumi.

JŪSU PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

Mēs uzturam atbilstošus administratīvos, tehniskos un fiziskos drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu sniegtos personas datus pret nejaušu, nelikumīgu vai neautorizētu iznīcināšanu, pazušanu, labošanu, piekļuvi, atklāšanu vai izmantošanu un citiem pretlikumīgiem izmantošanas veidiem. Vietne var saturēt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Mēs nekontrolējam šo trešo pušu tīmekļa vietnes vai jebkuru šajās vietnēs izvietoto saturu. Kad Jūs pametat Mūsu tīmekļa vietni, Mēs nevaram būt atbildīgi par jebkuras Jūsu sniegtās informācijas aizsardzību un privātumu. Jums jārīkojas piesardzīgi un rūpīgi jāizlasa apmeklētās vietnes privātuma politika.

IZMAIŅAS MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Laiku pa laikam Mēs varam mainīt šo Privātuma politiku, šeit pat izvietojot jauno Privātuma politikas versiju. Iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.

TIESĪBAS UN MŪSU KONTAKTINFORMĀCIJA

Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar Mums, ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai bažas par šo Privātuma politiku. Jums ir tiesības par to paziņot Mums, ja:

  • nevēlaties, lai nākotnē ar Jums sazināmies;
  • vēlaties saņemt Mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu kopiju;
  • vēlaties labot vai aktualizēt Mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

Ja vēlaties ziņot par jebkādiem Privātuma politikas pārkāpumiem. Jūs varat sūtīt e-pastu uz: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., rakstīt Mums uz: Kuģu iela 11, Rīga, LV 1048 vai zvanīt uz tālruni +371 23202032.